,  

Tajner zafundowała Wiśniewskiemu nowe zęby

Sama też przeszłą metamorfozę.

Michał Wiśniewski zawsze święcił białymi, sztucznymi zębami. Chyba te się już zużyły a może nie były na tyle ładne, bo narzeczona piosenkarza postanowiła zafundować ukochanemu nowe , jeszcze ładniejsze uzębienie.

Po 9 latach jutro skończę pracy nad nowym zębowym garniturem. Taki prezent od Dominiki na prawię 40-chę. Trzeba będzie spędzić wprawdzie 6 godzin jutro u dentysty ale chyba warto.– napisała na Facebooku Michał.

Michał pochwalił się też , że Dominika sobie też nie szczędziła pieniędzy.

Dominika zaszalała w Katowicach i wydała u żony mojego mistrza tatuaży ponad 30 tysi. Na bogato … Ale przywiozła przepiękne rzeczy GIZIA, które gorąco polecam gdyż są naprawdę warte ceny.

Być może torebki w cenie 3,000 nie są w zasięgu każdego ale za to są niepowtarzalne i wykazują się niebywałą klasą. O sukienkach i sukniach nie wspomnę … Warto było. Dla faceta niestety nic tam kupić nie można.- dodał co nie spotkało się z entuzjazmem fanów Wiśniewskiego. Zarzucili mu i jemu ukochanej rozrzutność i próżność.

(…)no i czego sie cieszysz wy wydajecie kase jak szaleni a mnustwo dzieci gloduje w Polsce !!!!– napisała jedna z fanek Michała, ten dłużny nie był ….

mnustwo pisze się przez Ó, myślę, że tyle kasy ile ja wydałem na dzieci – ty nie wydałaś i nie wydasz nigdy …obydwie panie są tak żałosne, że myśląc o dokopaniu komuś kto coś osiągnął dowartościują siebie … słabe … dałaś Centrum Zdrowia Dziecka 3,5 miliona ? bo jak tak ...

 

Na czyje dzieci?

 

Dominika po metamorfozie

Facebook

Po 9 latach jutro skończę pracy nad nowym zębowym garniturem. Taki prezent od Dominiki na prawię 40-chę. Trzeba będzie spędzić wprawdzie 6 godzin jutro u dentysty ale chyba warto.
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.