, ,  

Tajner-Idzik została menadżerką Och Troje!

Kapif

To była tylko kwestia czasu, kiedy córka trenera Małysza będzie miała więcej wspólnego z zespołem niż tylko bycie dziewczyną ich lidera.

Kochana ciocia dzieci Michała Wiśniewskiego , Dominika Tajner-Idzik nie tylko brała udział na nabór nowej dziewczyny do zespołu ale została teraz menadżerką zespołu, o czym poinformował Michał  na stronie zespołu Ich Troje.

Była managerem zespołu w najgorętszych jego chwilach. Podniosła go z klęczek i doprowadziła do tego, że zespół znów jest w komplecie. Wielkie dzięki Kasiu za wszystko – tak żegna się Ich Troje z byłą menedżerką Katarzyną Davies.

Chcę być blisko z moją drugą połową. Aby spędzić z nią jak najwięcej czasu– zajmie się ona po prostu moim kalendarzem i zadba o zespół – pisze Michał.

Czyli historia lubi się powtarzać. Kobieta, która z show-biznesem nie miała do tej pory nic wspólnego będzie zadba by zespół wypłynął na szerokie wody? Myślicie , że podoła zadaniu?

A tak na marginesie , ile im dajecie czasu na wspólne pożycie.Kiedy Dominika zajdzie w pierwszą ciążę i kiedy będzie rozpad tego związku?

My dajemy im 2 lata!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.