,  

Tajner chce zmienić Wiśniewskiego

Tomasz Jagodziński / newspix.pl

Zamiast zmian są ciągłe kłótnie!

Michał Wiśniewski z bagażem życiowych doświadczeń związał się z Dominiką Tajner-Idzik, która również swoje doświadczane życiowe ma.  Córka Trenera Małysza postanowiła wykorzystać swoje zdobyte doświadczenia i zmienić Michała, ten jednak nie jest skory do takich zmian. Nie ma dnia by się nie kłócili.

– Dominika wciąż chce go zmieniać, przestawiać. Nie uda jej się to. I póki tego nie zrozumie, to ciągle, mimo wielkiej miłości, będą ze sobą walczyć – zdradza Faktowi znajomy lidera Ich Troje.

Tajner kocha podobno Michała i wzięła sobie za punkt honoru by to co zaczęła dokończyć.

– Żadnej kobiecie nie będzie łatwo z Michałem. I to wcale nie dlatego, że jest złym człowiekiem. On ma wielkie serce, ale cholernie trudny charakter. Bardzo wiele w życiu przeszedł i trzeba zdać sobie z tego sprawę . Tymczasem kobiety, które się z nim wiążą, chcą go zmieniać, łagodzić. Tak się nie da. On jest zbyt silną i dużą osobowością, która potrzebuje przestrzeni tylko dla siebie. Żadna z jego żon tego nie rozumiała. Jemu nie potrzeba kobiety, która uleczy jego rany, tylko takiej, co go zrozumie – precyzuje  rozmówca.

Dzięki Dominice , Michał dziś nie ma problemów finansowych. Jednak, gdy para będzie się nadal kłócić , któregoś dnia rozejdą się i Wiśniewski zostanie na lodzie nie tylko w życiu ale i finansowo.

Ile czasu dajecie tej parze?

Zobacz też:Colin Farrell zapomniał o synku?

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Tajner chce zmienić Wiśniewskiego

  • Milan

    Michał to przecudowny facet, mam nadzieję, że Dominika zmądrzeje i pokocha go takim jakim jest. Wiem, że jest wspaniałym kolesiem, bo poznałam go osobiście kilka lat temu. Ciepły, uroczy, kochający (wtedy jeszcze Martę). To naprawdę wrażliwy facet, który każdemu by nieba przychylił! Pozdrowienia, życzę Michałowi szczęścia, bo jest jedną z naprawdę nielicznych osób, które na to zasłużyły!

You must be logged in to post a comment.