, ,  

Tajner była zazdrosna o wokalistkę Ich Troje!

Kapif

To ona pozbyła się z zespołu Jeanette Vik.

Michał Wiśniewski na swoim profilu portalu społecznościowego poinformował, że zwalnia nową wokalistkę Ich Troje, dlatego , ze ta zna zbyt słabo język polski. Jednak jak się dowiedział Fakt, przyczyna leżała zupełnie gdzie indziej. Zazdrość Tajner sprawia,że obok Michała nie może stać zbyt blisko żadna kobieta.

– Dominice nie podoba się żadna kobieta, która jest blisko Michała. Jest bardzo zazdrosną partnerką – zdradza  tabloidowi osoba dobrze znająca muzyka. – Od początku patrzyła krzywo na młodą i atrakcyjną wokalistkę. Michał zwraca uwagę kobiet i ona doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Od samego początku starała się towarzyszyć Michałowi na każdym kroku. Aż w końcu została menedżerem zespołu. Głównie po to, żeby mieć wszystko na oku.

Tajner jest tak zakochana w Michale,że zamierza wyciągnąć go z długów a także być czwartą , ostatnią jego  żoną. Michał na razie na wszelkie propozycje przystaje swojej zazdrosnej narzeczonej. Co ma zrobić jak kieszenie puste a wierzyciele zabrali mu dom.

Zobacz też:Pupę polskiej aktorki zdobi tatuaż. Po co go ukrywa?

źródło: Fakt.pl

 

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Ola

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.