Tajmenica przemiany Agnieszki Chylińskiej

ImageNowa przemiana Agnieszki Chylińskiej nie jest przypadkowy. Cała ta sytuacja to świetnie przemyślany plan strategiczny. Czy już tak pozostanie?


To, jak jestem oceniana, to był mój problem od 17. roku życia – wyznaje w wywiadach Agnieszka Chylińska. W końcu pozbyła się kompleksów i już nie boi się pokazać prawdziwego oblicza.

Jej nowy image jaki sobie wymyśliła musi być pokazany dokładnie tak jaki widzimy, nie może być nic inaczej. Gdy zobaczyliście pierwszy raz po długiej przerwie Chylińską przeszliście totalny szok i właśnie o to chodziło piosenkarce. Skąd taka przemiana? Wszystko to sprawiło macierzyństwo. To synek uświadomił Agnieszkę , że jest piękną i seksowną kobietą i to chciała pokazać.

Wyprostowane zęby, odchudzona sylwetka, drogie stroje, idealnie uczesane włosy i gruba warstwa makijażu to wszystko co widzicie teraz. Na zdjęciach musi być piękna . Zdjęcia to czuły punkt Agnieszki, kontroluje niemal każde , które ma się ukazać w mediach.

Akceptowanie zdjęć przez Agnieszkę to koszmar. Bardzo długo się zastanawia, które mogą pójść do publikacji. Ze wszystkich jurorów „Mam talent” to ona zwraca na to największą uwagę – mówi Faktowi osoba pracująca przy produkcji programu.

Agnieszka jest świadoma tego, jak bardzo wypiękniała w ostatnich latach. Ale wie też, że publikacja zdjęcia, na którym wygląda niekorzystnie, może zburzyć cały jej nowy pieczołowicie budowany wizerunek – dodaje.

Tak więc póki co mamy super laskę. A kiedy znudzi jej się ta postać na pewno wymyśli coś innego.


To winowajca całej przemiany Agnieszki Chylińskiej 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.