Tajemnica wysportowanej sylwetki Majdana

 Na utrzymanie ładnej szczupłej i wysportowanej sylwetki Radek Majdan ma tylko jedną radę.


Radek Majdan nigdy nie był większej postury niż jest obecnie. Były już bramkarz zawsze dbał o swój wygląd i dba nadal. Na utrzymanie świetnej formy i sylwetki ma tylko jedną radę- trening, trening i jeszcze raz trening.

Treningu nie traktuję jak przykrego obowiązku. Jestem przyzwyczajony do ruchu do tego stopnia, że na przykład w grudniu, gdy na boisku mamy "luźniejszy czas", mam problemy z zaśnięciem, ponieważ nie jestem zmęczony – opowiada Majdan w magazynie "Super Sylwetka".


Nie wyobrażam sobie życia bez aktywności fizycznej i po zakończeniu kariery z pewnością będę dalej ćwiczył. Częściej będę pojawiał się na siłowni i biegał
– wyznaje piłkarz. – Aby być w dobrej formie i czuć się młodo, ważne są dwie sprawy. Po pierwsze systematyczność. Ważne, by ćwiczyć nawet niezbyt intensywnie, ale regularnie. To może być właśnie kilka serii pompek czy ćwiczeń na brzuch. A druga sprawa to dieta – nie objadać się i najlepiej odchodzić od stołu z poczuciem lekkiego niedosytu. Można jeść niemal wszystko, z wyjątkiem bardzo tłustych potraw, ale najważniejszy jest umiar – mówi Majdan.

Jednak nie unika też niezdrowych żywności. Czasem potrafi zjeść fast fooda. Tylko dlaczego ciągle jest sam?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.