,  

Tajemnica ataku Dody na transwestytę

ImageAtak Dody na transwestytę nie dawał spokoju jednemu z tabloidów plotkarskich, który dotarł do osób, które były świadkami zajścia.


Atak Dody był jednym z większych wydarzeń miesiąca. Dlaczego jednak zaatakowała piosenkarka inną osobę? Spekulowało się , że to z zazdrości , że przebrany facet może lepiej wyglądać od niej, ale jednak nie. Doda podobno została sprowokowana.

Doda siedziała pijąc szampana ze swoja koleżanką Anetą i "Dżagą", czyli jej sobowtórem, tego wieczoru po męsku – opisuje  źródło tabloidu obecne na imprezie. "Jej Perfekcyjność” siedziała za nimi. Doda spytała "Dżagi": Co to jest to, co tam siedzi? Jakaś twoja konkurencja? A "Dżaga" na to mniej więcej: "W dupie ją mam, bo tak jak ty nie mam konkurencji, ale ta szmata napisała na swoim blogu, że moje urodziny gdzie razem występowałyśmy były debilne i nieudane [chodziło o imprezę urodzinową, gdzie Rabczewska śpiewała na scenie razem ze swoim sobowtórem]. I ogólnie nam pojechał, a przecież jesteśmy królowymi!" Doda zrobiła groźna minę, wstała, podeszła do "Jej Perfekcyjności", zerwała jej korale, resztę znacie…

Szkoda, że nikt nie zrobił fotek ze zdarzenia. Wyobrażacie sobie Dodę vs Jej Perfekcyjność jak się tarmoszą za włosy?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.