,  

Szyszkowski atakuje Górniak

youtube

Jest już wojna?

Edyta Górniak w rozmowie z Super Expressem opowiedziała dlaczego zerwała współpracę z Błażejem Szyszkowskim, kiedy ten został chłopakiem Dody. Jak powiedziała gwiazda , Błażej nie wywiązał się z umowy.

Zaplanowałam projekt castingu dla Tancerzy, do przyszłorocznego klipu. Zainteresowałam tym media, telewizje TVN, zapewniłam telewizyjna relacje z castingu, a przy okazji zresztą reklamę dla firmy Pana Szychowskiego.– mówi Edyta.

Gdy pojawili się tancerze zaczęły się problemy.

Różnica w podejściu do tej pracy okazała się zasadnicza. Dla mnie chodziło o projekt artystyczny, o radość i szanse zaprezentowania dla utalentowanych Tancerzy. Pan Szychowski tymczasem, jak się później okazało, chciał być agentem każdego z Tancerzy, chcąc sprzedać mi udział każdego z nich w moim projekcie-dodaje. – Nie takie było uzgodnienie. Nie toleruje i nie będę tolerować takich zachowań ani wobec mnie ani wobec Tancerzy. Ponieważ Błażej Szychowski nie przekazał mi kontaktu do wybranych przeze mnie w castingu Tancerzy – poniosę koszty i zrealizuje casting w przyszłym roku ponownie, mając nadzieje ze zgłoszą się tam również wygrani.
Szyszkowski długo nie czekał. Twierdzi, że jego firma „nie otrzymała potwierdzenia owego projektu do dnia dzisiejszego”.

 To informacja dla tych, którzy się dostali i zostali pozostawieni bez odpowiedzi, a właściwie z odpowiedzią, że Pani Artystka nie otrzymała danych osobowych… Nie dostała, ponieważ zachowała się w ten właśnie sposób, nie dotrzymując umowy” – komentuje Szychowski.

Pewnie chodzi o finanse, co na to Górniak?

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Szyszkowski atakuje Górniak

You must be logged in to post a comment.