Szyc gwiazdorzy!

 Na plan filmowy Bitwa Warszawska  1920 wchodzi niby gwiazda Hollywood!


Tego nikt się nie spodziewał. Borysowi Szycowi odbiła palma. Chociaż w filmie Bitwa Warszawska 1920 gra u boku takich gwiazd jak Daniel Olbrychski czy Bogusław Linda, to Szyc się czuje gwiazda tego obrazu.

Szyc nie potrafi jak inny aktor normalnie przyjść na plan. On tam po prostu wkracza, robiąc wokół siebie najwięcej zamieszania – donoszą informatorzy Faktu. I dodaje – Borys najwyraźniej zaczął uważać, że to jemu powinno się poświęcać najwięcej uwagi. Nawet makijażystki czy kostiumologowie mają już trochę dość jego sposobu bycia na planie filmu, gdzie Szyc gra Jana, ułana i poetę.

Najgorzej aktor zachowuje sie wobec statystów, którym nie potrafi odpowiedzieć na zwykłe powitanie.

Byłem na planie filmowym jako statysta, grałem robotnika z fabryki oraz mieszkańca Warszawy. Tylko Linda na planie zachowywał się jak człowiek, Szyc natomiast zachowywał się jak napuszony, jakby był z rasy nadludzi – donosi  jeden ze statystów.

A już żeby ktoś go krytykował?! Broń Boże! Nawet wtedy kiedy trzeba było jedną scenę z udziałem Borys powtarzać całą noc.

Co się stało z Szycem? Może w ciąży?:) Co prawda niedawno wrócił z Hollywood  z nagrodami ale nikt jeszcze nie poweidział, że jest międzynarodową gwiazdą, któego zna cały świat.

Czytaj też: Co się stało aktorce "Na dobre i na złe"?
źródło: Fakt.plVN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.