Szybki i precyzyjny – Robert Lewandowski w kampanii Panasonic LUMIX G

Fotoszok.pl
Firma Panasonic rozpoczęła współpracę z Robertem Lewandowskim.

Napastnik Borussii Dortmund został ambasadorem marki LUMIX i będzie promował między innymi flagowy aparat firmy – LUMIX GX7. Kontrakt z piłkarzem obowiązuje od 1 października i obejmuje współpracę na polskim rynku. Kampania reklamowa udziałem Roberta Lewandowskiego obejmie głównie outdoor, on-line oraz kanały social media.

„Dzięki swojej energicznej osobowości połączonej z szybkością gry na boisku, Robert Lewandowski znakomicie wpisuje się w dynamiczny i nowoczesny wizerunek marki Panasonic. Jego obecność w kampanii reklamowej LUMIX G pozwoli też podkreślić kluczowe cechy naszych produktów” – powiedział Maciej Pączka, Dyrektor Marketingu w polskim oddziale Panasonic.

Kampania reklamowa z udziałem Roberta Lewandowskiego została przygotowana w Duesseldorfie ze względu na  treningi piłkarza do kolejnych meczów w sezonie. Materiały będą prezentowane głównie na billboardach i w punktach sprzedaży, nie zabraknie także reklam na portalach internetowych i w kanałach społecznościowych. Główna część kampanii ruszy 23 października br.

Twarzą kampanii aparatu na terenie Niemiec jest inny zawodnik Borussii Dortmund – Marco Reus.

Za przygotowanie kreacji do kampanii odpowiada agencja Ogilvy PR, a za realizację sesji zdjęciowej dom produkcyjny Redworks.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.