Szwed ceni sobie naukę

 Ola Szwed mimo pracy w show-biznesie nie zapomniała o nauce.

                                                                                                     Kapif


Nauka jest dla Oli Szwed najważniejsza jak sama powiedziała. Chociaż plotkowano już różnie. Jej maturze przypatrywała się cała Polska. Do ostatniej chwili nie wiadomo było czy zda egzamin życia. Jednak aktorka zdała go i poszła dalej.

Absolutnie o nauce nie zapominam. Studiuję kulturoznawstwo w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej – zdradza Faktowi  Ola.

O swojej dalszej nauce nikomu nie chciała nic powiedzieć, jednak przed Faktem się otworzyła i zdradziła kilka szczegółów.

– Niektóre przedmioty zaliczam indywidualnie albo e-learningowo. Nauka jest teraz dla mnie najważniejsza. Show-biznes traktuję jako zabawę. I póki mam na nią czas, to świetnie. Jeśli się jednak okaże, że nie mogę pogodzić tych dwóch rzeczy, to hierarchia wartości jest oczywista – zarzeka się celebrytka.

Ola jednak szykuje coś dla swoich fanów, co wszystkich zaskoczy. Nie chce jeszcze powiedzieć co to, bo to ma być niespodzianka.

– Przygotowuję coś zupełnie nowego w dziedzinie, z którą nie jestem jeszcze kojarzona. Na razie nie mogę jeszcze zdradzić szczegółów, bo jesteśmy w fazie przygotowań i nie chcę zapeszać – chwali tabloidowi.

Przeczytaj też: Kałamaga dostał kolejny program

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.