,  

Szpak wymyślił spotkanie z Paris Hilton?!

Nikt nigdy nie widział go u boku dziedziczki.

Michał Szpak kilka dni temu w rozmowie z Plejadą wyjawił , że menadżer celebryty załatwił prywatne spotkanie Michałowi z dziedziczką.

Ona sobie przyleciała, prawda (śmiech)… została słodko przywitana…a później dopiero otwarcie Centrum Handlowego.– powiedział w wywiadzie tabloidowi.

Chyba jednak nie wszyscy uwierzyli w opowieści Szpaka. Mateusz Osiecki postanowił uruchomić swoje znajomości i podpytać jak faktycznie było.

Michał Szpak chwali się że spotkał się z Paris Hilton z którą podobno nawet rozmawiał. Nie chciało mi się w to wierzyć od początku bo po co Paris miałaby rozmawiać z takim wypłochem jak Szpak?! I moje niedowierzanie się potwierdziło … rozmawiałem z Kasią Sowińską która towarzyszyła cały czas Paris Hilton podczas jej pobytu w Polsce i zapytałem ją czy wie coś o spotkaniu Hilton ze Szpakiem odpowiedziała że „nic jej na ten temat nie wiadomo”

Nigdzie nie ma ani jednego zdjęcia Szpaka z Paris. Moim zdaniem Szpak wymyślił sobie spotkanie z Paris dla lansu bo jak wiadomo traci pomysły na promowanie samego siebie zaczął w żałosny sposób kopiować zachodnie Gwiazdy a do tego w najbliższym czasie odpadnie z programu „Taniec z Gwiazdami” bo wreszcie małolatom skończą się kieszonkowe i nie będą mogły jak psychiczne głosować na niego.- twierdzi Osiecki.

Zgadzacie się z Osieckim?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

5 komentarzy Szpak wymyślił spotkanie z Paris Hilton?!

You must be logged in to post a comment.