Szpak pisze sam teksty piosenek

Na razie jednak zbiera materiał na płytę.

Michał Szpak obecnie trenuje do Tańca z gwiazdami, chociaż według Was długo może nie zagrzać miejsca w show. Poddaliśmy wszystkie gwiazdy 13 edycji TZG głosowaniu, z pytanie kto pierwszy odpadnie z nowej edycji. Według Was pierwsze miejsce ciągle zajmuje uczestnik X-Faktor, chociaż to jeszcze o niczym nie świadczy. A do końca głosowania dużo czasu.

Nie mniej Michał trenuje i przygotowuje materiał na nową płytę. Jaka będzie? On sam jeszcze tego nie wie. Ale jedno jest pewne, Michał sam potrafi napisać tekst do utworu.

Michał ma lekkie pióro, więc na pewno kilka piosenek na płycie będzie jego autorstwa. Na razie nie wiemy czy płyta będzie po Polsku czy Angielsku. Jak dobrze pójdzie Michał do studia wejdzie już we wrześniu, teraz robimy zbiórkę całego materiału powiedział Faktowi menadżer Szpaka.

Szkoda, że do tej pory nic jeszcze swojego nie pokazał.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Szpak pisze sam teksty piosenek

  • Imagine

    Michał już przed „X Factor” pracował nad płytą, lecz z przyczyn wyższych (niezależnych od niego) nie mógł jej ukończyć. Natomiast, cóż, chyba wszyscy fani wiedzą, o czym będzie ów album – do czego będzie nawiązywał (ale ja tego nie zdradzę), co Michał wyznał już parę dni temu (w łatwo dostępnym miejscu, o ile ktoś jest zarejestrowany). Na pewno NIE będzie banalny i konwencjonalny (będzie na pewno progresywny, alternatywny), tak więc sam Szpak jest świadom tego, że może się dobrze nie sprzedać. Nawet w TzG będzie występował, gdyż tam (między innymi) dokona się promocja jego płyty, bowiem zaśpiewa.

You must be logged in to post a comment.