,  

„Szpak nie umie tańczyć”- Iwona Pavlović

Nie radzi sobie z krytyką i woda sodowa uderzyła mu do głowy.

Michał Szpak w czasie w jakim wziął udział w Dzień Dobry TVN, w którym narzekał między innymi na Iwonę Pavlović, że niesprawiedliwie ocenia jego męczarnie na parkiecie.

(…)jej zachowanie trochę mnie irytuje, gdyż z tego co widzę , chce uświadomić widzów programu, że to co robię jest nie do końca dobre i swoimi słowami krytyki chce wmówić ludziom, że nie zasługuję na bycie w tym programie, ale nie dostrzega , że wkładam w to wiele pracy , energii i przede wszystkim, co według mnie jest najważniejsze w tańcu – serca. Niestety jej ostre werdykty czasami są demotywujące, nie tylko dla mnie, ale i dla mojej partnerki-mówił na czacie.

Iwona Pavlović w rozmowie z Super Expressem o Michale powiedziała:

Po moich ocenach widać, że Michał się rozwija, najpierw było 1, potem 3, 4 i ostatnio 5. Michała uwielbiam, cieszę się, że udało mu się zaistnieć w Polsce, taki nasz wspaniały cudak, szanuję go. Niestety, umiejętności tanecznych nie ma, no po prostu nie– powiedziała jurorka.

Kiedy wiosną Polska poznała Michała, twierdził,że jest odporny na każdą krytykę , dziś za taką reaguje obelżywymi słowami a szczególnie jest uczulony na słowa Iwony Pavlović. Na swoim profilu Facebookowym Michał napisał:

Czego nie zrobisz, jesteś niedoceniony….!!!!! – napisał Michał na portalu społecznościowym. Nigdy się nie popieram, a kiedy już odejdę z programu, pocisnę… – zagroził

Co zrobi?

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: „Szpak nie umie tańczyć”- Iwona Pavlović

  • Yuna

    Jestem z Michałem całym sercem. Urzekł mnie jego niezwykle emocjonalny i silny śpiew, a gdy go poznałam – skromność, wrażliwość oraz życzliwość. Od kiedy „X Factor” nabrał tempa, miliony ludzi miesza go z błotem: piszą, że powinno się go spalić, że matka go nie chciała – dlatego wyjechała, że ojciec musi się go wstydzić, że jest nic nie wartym śmieciem i gejem, że gdy go widzą – są za aborcją… Michał nie miał i nie ma lekko, dlatego i tak całkiem nieźle to znosi. Dystans dystansem, lecz to, co się dzieje – ta medialno-prasowa nagonka oraz ,,poniewieranie” jego osobą przez innych ,,idealnych” ludzi – przechodzi już wszelkie granice.

You must be logged in to post a comment.