Szpak najgorszym tancerzem w historii „Tańca z gwiazdami”!(video)

TVN

Ma dwie lewe nogi!

Kto wpadł na pomyśł, by Michała Szpaka zaprosić do Tańca z gwiazdami? Dzięki temu chłopak stał się jeszcze popularniejszy, ale dzięki temu też dowiedzielismy sie, że nie ma zagrosz talentu do tańca. Mało tego okazuje się, że jest najgorszym tancerzem w historii całego show.

Michał do dalszej gry przeszedł tylko dizeki swoim fankom. Uczestnik X-Faktor zdobył zaledwie 13 punktów w ostatnim odcinku.Myślicie, że Szpak dojdzie do finału?

Popatrzcie na najgorszy taniec TZG.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Szpak najgorszym tancerzem w historii „Tańca z gwiazdami”!(video)

  • Halszka

    Nie zgadzam się z opinią jaką ma Michał Szpak dzięki bardzo nieobiektywnej mambie. To prawda, że nie jest najlepszym tancerzem, ale też zdecydowanie nie najgorszym. Wystarczy powrócić do tańca Salety, a raczej maszerowania czy tez dreptania po parkiecie. Jakoś mamba nie miała odwagi do tak niskich ocen. No, ale pan Saleta to persona, a Michał to skromny chłopak. Staram się być obiektywna oglądając popisy taneczne w TZG. Mamba wyraźnie nie lubi Michała, zauważył to juz nawet pan Gąsowski. Obejrzyjcie jeszcze raz taniec Michała.Był przeciętny. Aż razi ta 1 mamby czy 2 ostatniego jurora. Panie Michale! Podziwiam pana za takt! Widać bardzo dobre wychowanie, szacunek dla starszych osób. Ja bym chyba nie wytrzymała.

You must be logged in to post a comment.