Szpak chciał być koronerem!

TVN

W tańcu z gwiazdami Iwona Pavlović irytuje Szpaka…zaś Józefowicz to świetny juror…

Michał Szpak już niedługo ma wypuścić pierwszy swój krążek, do którego podobno ma już zebrany materiał. Płyta miała pojawić się w listopadzie, jednak daty premiery debiutanckiego krążka uczestnik X-Faktor i ulubieniec Kuby Wojewódzkiego nadal nie zna.

Michał wziął udział w czacie w Dzień Dobry TVN, w którym powiedział tez jak wygląda jego codzienne życie, kto wymyśla stroje jakie nosi na co dzień a co ważniejsze, jakie będą utwory na jego krążku.

…jeśli chodzi o moją płytę będzie to materiał o mocniejszym, nostalgicznym brzmieniu– powiedział na czacie swoim fanom. Jego największe uzależnienie to … moim największym uzależnieniem poza muzyką są słodycze oraz podróże…

Jaki jest Michał?- wrażliwy, odważny , pozytywny…

Kiedy był małym chłopcem chciał robić sekcje zwłok!

Michał nie jest zadowolony z oceny tego co robi Iwony Pavlović.
(…)fakt faktem jej zachowanie trochę mnie irytuje, gdyż z tego co widzę , chce uświadomić widzów programu, że to co robię jest nie do końca dobre i swoimi słowami krytyki chce wmówić ludziom, że nie zasługuję na bycie w tym programie, ale nie dostrzega , że wkładam w to wiele pracy , energii i przede wszystkim, co według mnie jest najważniejsze w tańcu – serca. Niestety jej ostre werdykty czasami są demotywujące, nie tylko dla mnie, ale i dla mojej partnerki- mówi Szpak.

Za to broni Józefowicza, który w ostatnich odcinkach dość wyraźnie i pozytywnie wypowiada się o Michale i nagradza go wysokimi ocenami.

Jest to dobry juror, ale nie myślę tak ze względu na to , że daje mi dobre oceny , oceniam jego pracę w zupełnie inny sposób, to znaczy on kieruje się tym, co przekazuje dany taniec i czy są w nim emocje. Stworzył wiele wspaniałych sztuk i zna się na tym- nie da się go oszukać w tej materii i to jest najfajniejsze, bo TZG to powinno być telewizyjne show z dużą dozą szczęścia na planie, a nie wyścigiem szczurów, pozbawionym emocji i pasji– twierdzi Michał.

No cóż,niestety ale to tak wygląda, Pavlović dość ostro ocenia Michała a Józefowicz go chwali i w zależności co mówi juror tak ocenia go Michał.

Chyba nikt jest zdziwiony a wizerunek o sobie sam kreuje 😉

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.