Szofer Górniak traci najlepszą klientkę!

 Edyta Górniak będzie robić prawo jazdy, tym samym podziękuje panu Mirkowi za wożenie jej w różne miejsca!


Edyta Górniak do tej pory korzystała z transportu taksówkarzy. Sama nie posiada jeszcze dokumentu pozwalającego prowadzenia pojazdów mechanicznych, ale jej menedżerka zapowiedziała , że to się zmieni. Edzia idzie na kurs prawa jazdy i będzie go robić na oczach całej Polski. Jeśli zda egzamin państwowy jej osobisty szofer Pan Mirek straci najlepszą klientkę.

Wożę panią Edytkę, wszystko po staremu, ale już trochę mniej – ubolewa pan Mirosław w rozmowie z "Super Expressem". – Teraz pani Sablewska też ją wozi. Ja to rozumiem, mają dużo pracy i mają sobie dużo do powiedzenia. Oczywiście, że jest mi trochę żal…

Pan Mirek wierzy jednak, że Edytka wróci do niego , usiądzie na tylnym siedzeniu w taksóce i będzie jak dawniej. Czyli Górniak powinna zawalić egzamin państwowy! Albo zdawać go w nieskończoność.

Któregoś dnia wiozłem panią Edytkę i tak nam dobrze się rozmawiało. Ona była zadowolona z moich usług tak, że od tamtej pory dzwoni tylko po mnie, gdy ma gdzieś pojechać – opowiadał pan Mirek w rozmowie z "Super Expressem" przed rokiem. – Ma mój numer komórkowy, dlatego zawsze jestem do jej dyspozycji, gdy tylko nie mam akurat klientów.

Górniak powinna zachować sobie numer, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będzie potrzebowała Pana Mirka.

Kapif/Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.