, , ,  

Sześć nowych osób w domu Wielkiego Brata

We wczorajszym programie „Big Brother 4.1”, wyemitowanym o godz. 20.00 na antenie Czwórki, do domu Wielkiego Brata weszli nowi uczestnicy. Dołączyli do siedmiu dotychczasowych mieszkańców domu. Emocji dostarczył również finał nominacji: decyzją widzów Paulina Wysocka opuściła dom Wielkiego Brata.


Od godz. 20.00 wszyscy oglądający program „Big Brother 4.1” na antenie Czwórki zobaczyli szczęśliwców, którzy dołączyli dziś do grona mieszkańców domu Wielkiego Brata. Spośród finałowej czterdziestki Wielki Brat wybrał jeszcze sześć osób:

  • Agata Gawęda; lat 20, pochodzi z Myślenic, mieszka w Londynie, gdzie pracuje jako au-pair i studiuje biznes;
  • Izabella Szubarga; 32 lata, pochodzi z Poznania, mieszka w Sidney gdzie prowadzi własną firmę obrotu nieruchomościami;
  • Magdalena Czmuda; 23 lata, pochodzi z Lublina, mieszka w Milton Keynes, pracuje w Londynie w agencji reklamowej;
  • Bartosz Lenert – 24 lata, mieszka we Wrocławiu, jest stylistą i projektantem mody.
  • Gerard Seczkowski – 32 lata, urodzony w Koninie, mieszkał w Siemianowicach ląskich, a od 4 lat jest DJ-em w londyńskich klubach nocnych, ma żonę i córkę;
  • Marco Cammi; 28 lat, Włoch z pochodzenia, który mieszka we Włocławku, projektant mody;

W piątkowej emisji programu do grupy dotychczasowych mieszkańców dołączył również Grzegorz Marcisz, który wszedł do domu na miejsce wyrzuconej karnie Katarzyny Szafron. Grzegorz ma 23 lata, mieszka we Wrocławiu i studiuje dziennikarstwo sportowe.

W programie na żywo widzowie zobaczyli również finał nominacji. Decyzją widzów Paulina Wysocka opuściła dom Wielkiego Brata.

Atrakcją niedzielnej emisji programu „Big Brother 4.1” na antenie Czwórki był występ kwartetu Feel, który nagraniem "Jest już ciemno" wywalczył Bursztynowego Słowika Sopot Festival 2007.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.