, , ,  

Szczegóły występu Nataszy Urbańskiej!

Michał Pieściuk / newspix.pl

Sylwestrowy występ ma wszystkich zaszokować, chce być lepsza od Dody!

Już jutro wielkie show na pl.Konstytucji w Warszawie, w którym wystąpi wiele gwiazd między innymi Natasza Urbańska. Jak będzie wyglądało jej show, dowiedział się Fakt.pl.

Wjedzie na scenę wielkimi saniami w stroju ślicznej śnieżynki, zaśpiewa sześć piosenek, do których przebierze się aż pięć razy, da popis taneczny. A wszystko to w cieniu trzymetrowego tortu – pisze tabloid i to jeszcze nie wszystko.

Natasza w internecie napisała informację swoim fanom, by zachęcić do przyjścia na  jej występ.

– Zaśpiewam sześć piosenek, między innymi „Gas gas” Bregovicia w nowej aranżacji i „Cherry, Cherry Lady” Modern Talking. Zapowiada się interesujący wieczór – napisała w internecie artystka podczas rozmowy z fanami.

Specjalnie na jej występ estrada zostanie przebudowana na kształt stoku. Z kolei podczas wykonywania przeboju Modern Talking na scenie pojawi się mierzący trzy metry tort.

I to nie wszystko. W końcu warunkiem występu Nataszy podczas polsatowskiego występu miało być zatrudnienie Janusza Józefowicza, który opracował cała choreografię i jeszcze ma zatańczyć ze swoją żoną na scenie. udział mają też wziąć tancerze z teatru Buffo.

Pewnie Józek zatańczy lepiej od Michaela Jacksona, któremu choreograf zarzucił, że nie potrafił tańczyć.

Idziecie jutro na Pl.Konstytucji?

Opiszcie wrażenia z koncertu na donosy@gadulek.pl, czekamy 🙂

Zobacz też: Ewa Kasprzyk zostanie morsem

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.