,  

Szapołowska olała widzów w teatrze!: SKANDAL

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Zamiast spektaklu wybrała Bitwę na głosy, rozczarowała widzów!

Grażyna Szapołowska w sobotę miała wystąpić w sztuce „Tango” w Teatrze Narodowym. Zamiast tego , pojawiła się w show Bitwa na głosy. Jak już pisaliśmy Szapołowska w tym samym czasie kiedy zasiada w jury show, powinna być w teatrze , gdzie gra jedną z ról.

W zeszłym tygodniku artystkę w telewizyjnym programie zastąpiła Katarzyna Zielińska. Jednak w ten weekend Szapołowska wybrała telewizyjne show na żywo, a spektakl nie odbył się!

„na przedstawienie w teatrze przybyło naprawdę sporo osób: „150 osób czekało wczoraj na spektakl w Teatrze Narodowym pt. Tango. Okazało się, że przestawienia nie będzie, gdyż pani Szapołowska wybrała sędziowanie w programie TVP2. Do publiczności wyszedł pan Englert obwieszczając, że takie zachowanie aktorki jest znakiem czasów, w których żyjemy.” – donosi jeden z czytelników Faktowi, który się zastanawiał – czy pan dyrektor Englert nie wiedział, że aktorka  ma kontrakt i uczynił wczorajsze przedstawienie rodzajem gry publicznej z aktorka, w której zakładnikami okazali się niczego winni ludzie z całej Polski przybyli do teatru?”

Myślicie, że Szapołowska jeszcze pojawi się w Teatrze?

Zobacz też:Artyści cierpieli razem z nami

źródło: Fakt.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.