Szapołowska odmładza się naftą

Michał Pieściuk / newspix.pl

Pije ją podczas show Bitwa na głosy!

Kto nie chciałby w wieku 50+ czy jeszcze później wyglądać młodziej? Chyba każdy by tak chciał, nie każdemu jednak jest to dane a niektórzy próbują się odmłodzić stosując przeróżne specyfiki , jak na przykład Grażyna Szapołowska, która popija destylowaną naftę.

Bo jak donoszą w swych publikacjach niemieccy homeopaci, ten z pozoru nienadający się do spożycia specyfik, pozyskiwany poprzez rektyfikację ropy naftowej w temperaturze wrzenia pomiędzy 180 a 220 stopni Celsjusza, ma bardzo zbawienny wpływ na cały ludzki organizm. Działa niemal na wszystko. Na skórę, żołądek, serce i układ oddechowy.– dowiedział się Super Express.

Szapołowska najwyraźniej wzięła sobie do serca odkrycie naukowców, bo co dzień popija łyk tego specyfiku.

Taki łyczek nafty może zwalczyć podwójne widzenie, a nawet intensywny świąd i dzwonienie w uszach. Doskonale radzi sobie też z wrzodami w nosie. – dodaje tabloid. –po wypiciu nafty znika zgaga, a także wzdęcia. Nie ma też śladu po trzaskaniu w stawach i słabości w lędźwiach. Ponadto znikają choroby skóry, jak swędzenia nocne i opryszczki. Przestają też wypadać włosy. Ponadto specyfik zalecany jest przy uderzeniach gorąca w okresie przekwitania.

Teraz już wiemy dlaczego aktorce tak szybko odrosły włosy! Czy jest coś jeszcze co dolega aktorce? Odmłodzić ją nie odmłodziło, chyba że  wiele użyła make-upu. Szapołowska bez swojej magicznej butelki nie rusza się z domu. Nie pohamowała się nawet podczas Bitwy na głosy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.