,  

Szapołowska odeszła z „Bitwy na głosy”

Michał Pieściuk / newspix.pl

Pewnie pomyślicie , że to żart, nic podobnego.

Pisaliśmy ostatnio, że Grażyna Szapołowska wylądowała na dywaniku szefów TVP2 za to, że jest jako jurorka zbyt pobłażliwa, nie ma w niej energii i nie krzyczy na uczestników Bitwy o głosy. Kto nie wytrzymał, Szapołowska czy producencie show?

Szapołowska w najbliższą sobotę zasiądzie w jury… ale na jednym z filmowych festiwali. Podobno tę kwestię ustalała już przy podpisaniu programu. Na jej miejsce producenci mają trójkę kandydatów. W sobotę, na jurorskim fotelu możemy więc zobaczyć Roberta Janowskiego, Annę Muchę  lub Katarzynę Zielińską . – dowiedział się Fakt.

TVP twierdzi, że to tylko jednorazowa zmiana, ale w kuluarach plotkuje się, że aktorka już nie ma zamiaru wracać do show. Bowiem pani Grażyna ogłosiła, że w kolejną sobotę znowu ma inne zawodowe obowiązki, a to już nie spodobało się producentom show.

Jeśli ktoś  z nowej trójki jurorów sprawdzi się w najbliższą sobotę, wejdzie na miejsce Szapołowskiej.

Kogo chcielibyście zobaczyć?

Zobacz też:Zlicytowali willę Wiśniewskiemu!

źródło: Fakt.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Szapołowska odeszła z „Bitwy na głosy”

  • Ewa

    Jesli mogę…. to wyrażę Sa opinię.Drażnią mnie opinie pani SZAPOŁOWSKIEJ na temat uczestników ,a włąściwie brak opinii….mało sie wypowiada i nie umie się wypowiadać.Nie nadaje sie do tego typu programów.I jeśli moge na temat włosów…okropnie.Nie ten styl,takie włosy to dla wielu młodszych ,bez urazy……. Z powazaniem EWA.

You must be logged in to post a comment.