Szabatin znowu bez roboty!

 Pech nie opuszcza Ewy Szabatin, znowu nie ma pracy!


Ewa Szabatin miała poprowadzić Lekcje Stylu, jednak zastąpi ją profesjonalny stylista. Dociekliwy Fakt dowiedział się, że kącik z miodowymi poradami nie będzie już prowadzić Szabatin a będzie to fachowiec od wizerunku kobiet.

Ewa do tej pory doradzała jak powinny ubierać się Polki, jednak dzięki swoim poradom zdobyła sobie jedynie przezwisko McGyver polskiej stylizacji . Ewa w programie pokazywała jak można zrobić na przykład sukienkę z obrusa albo opaskę z tasiemek. Jednak takie oryginalne pomysły nie podobały się producentom i postanowili nie przedłużać z tancerką współpracy.

Teraz w programie ma wystąpić zawodowiec w tych sprawach.  Ma to być ktoś taki jak w Anglii Trinny Woodall i Susannah Constantine , które rozbierają kobiety i na nowo  je ubierają. Doradzają co i jak maja nosić. A przy okazji robią porządek w ich szafach.

W naszych TV wszystkie takie rality show są robione na wzór obcych stacji telewizyjnych. Czy w naszym kraju nie można stworzyć coś własnego oryginalnego, czego jeszcze nie było na świecie? A miało powodzenie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.