Szabatin porzucona!

 Narzeczonym Szabatin był , niestety już był Josh Vittuli
, który porzucił swoją narzeczoną.


To miała być miłość na całe życie a nie ma nic. Amerykanin zostawił Ewę w bardzo trudnych dla niej chwilach. Mało , że straciła faceta to jeszcze została sama z problemami finansowymi jakie miała od jakiegoś czasu.

Ewa i Josh poznali się ponad rok temu na sylwestrowej zabawie. Gdy pierwszy raz ze sobą zatańczyli, myśleli że to tak będzie już do końca życia. Wtedy Ewa była po rozstaniu się z choreografem Jamesem Colinem , nie była gotowa na nowy związek ale jednak zaryzykowała. Amerykanin nawet dla niej został w Polsce. Jak dowiedział się Fakt, coś się wydarzyło na dniach, gdyż Josh kupił bilet do domu w USA ale tylko w jedną stronę.

Długo rozmawiali, później narzeczony spakował manatki i wyjechał. Szabatin nie miała sił by o tym rozmawiać – Nie będę rozmawiała na temat mojego życia prywatnego – powiedziała tylko, gdy do niej zadzwonił Fakt.

Amerykanin nie miał zbyt wiele do roboty w naszej ojczyźnie. Jego głównym zajęciem było dawanie lekcji z angielskiego, poza tym czasem Ewa zabierała go na salony. Najprawdopodobniej facet miał dość takiego życia i wyjechał.

Tancerka pomału staje na nogi, za kilka dni ma otworzyć atelier z ubraniami , o czym już pisaliśmy. Na głowie ma poważne sprawy finansowe, które spędzaja jej sen z oczu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.