Synek Cichopek chodzi do pracy z mamą!

 Mały Adaś już smakuje show-biznesu. Kiedy mama pracuje on siedzi z nianią w garderobie.


Ciekawe spędzenie czasu ma 3 miesięczny maluszek a i niania przy okazji pozna show-biznes. eby Kasia Cichopek i jej synek mieli wygody, Polsat wyposażył też lepiej niż innym garderobę.

I tak garderoba wyłożona podwójnym dywanem, z wstawionymi dodatkowymi fotelami i kanapą. Poza tymi wygodami Kasia ma również świeżą wodę i owoce. Kiedy aktorka jest na planie Jak Oni śpiewają, małym zajmuje się niania a kiedy Kasia wraca na przerwę, może się przez chwilkę pobawić z synkiem. Wszystko by mama i syn mieli jak najwięcej kontaktu.

I chwała za takie warunki Polsatowi, jednak czy na pewno jest aż t akie dobre dla maluszka? Jest okres wirusów. Przez studio i garderobę przewija się mnóstwo ludzi. Poza tym gdy Kasia ma dłuższą przerwę , przyjeżdża do nich tata Marcin Hakiel i idą razem na spacer.

Podsumowując, życie rodziny Cichopko-Hakielów toczy się na terenie telewizji. Jakie są korzyści z takiego życia? Rodzinka zarobi trochę grosza, potrzebnego do spłaty rat za zakupiony dom i wyremontowanie go. Niania może sobie fuche lepszą załatwi, wszystko jest możliwe.

Co dobrego z tego ma Adaś? Jakośnie zauważliśmy nic dobrego, prócz kontaktu z mamą w przerwach. Kiedy wraca z planu nagraniowego, gdzie przebywa dużo ludzi i tych zdrowych i tych zakatarzonych.

Ale cóż się nie robi dla kasy.

Garderoba w której Adaś przebywa z nianią, czy aż tak dobrze wyposarzona?

Garderoba1
Garderoba2
Garderoba3
Garderoba4

Jakoś mało tam elementów, które by się przydały małemu Adasiowi.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.