Syn Stallone nie żyje

Został znaleziony martwy, przyczyna śmierci nie znana

Dwa dni temu znaleziono martwego syna Sylwestra Stallone Sage. W mieszkaniu chłopaka znaleziono bardzo dużo lekarstw na receptę. Koło godziny 15 wezwano karetkę, ta przyjechała na miejsce po pięciu minutach . Nie stwierdzono samobójstwa.

Myślę, że był martwy już po przyjechaniu medyków – mówi informator magazynu Radar. Zazwyczaj zostają na miejscu zdarzenia około 45 minut, tym razem pracowali zaledwie pół godziny. Stwierdzili zgon, nie było sensu zabierać go do szpitala. Znaleziono dużo opakowań po lekach na receptę, jednak żadnego listu pożegnalnego.

Znajomi twierdzą, że Sage nie był uzależniony od narkotyków ,n ie pił alkoholu. Jego śmierć jest pełna zagadek.

Widziałem go niecałe dwa tygodnie temu i wydawał się być w bardzo dobrej formie – opisuje jego znajomy, który chce pozostać anonimowy. Nigdy nie słyszałem, żeby brał narkotyki, nawet marihuanę, więc informacja o ich przedawkowaniu jest dla mnie tym bardziej szokująca.

Sylvester Stallone jest zdruzgotany nagłym odejściem jego syna Stage’a. Myślami jest przy jego matce, Sashy. Sage był niezwykle utalentowanym i cudownym młodym człowiekiem. Z jego stratą nie pogodzimy się nigdy- czytamy w oświadczeniu wydanym przez menadżera Sylvestra.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: -1 (from 1 vote)
Syn Stallone nie żyje, 1.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.