,  

Syn Kasprzykowskiego ma nazwisko Szyc! Jak to się stało?!

ImageTamara niedawno urodziła syna Michała, którego biologicznym ojcem jest Bartek Kasprzykowski, jednak maluch ma nazwisko męża Arciuch, Szyc. Jak to się stało?


Stało się tak, ponieważ Tamara urodziła syna będąc jeszcze żoną Szyca.

Nie byłoby problemu, gdyby do porodu doszło po rozwodzie i po ślubie matki z ojcem dziecka – wyjaśnia Twojemu Imperium Iwona Basior dyrektor Urzędu Stanu Cywilnego M.St Warszawa.

Ponieważ Arciuch nie ma jeszcze rozwodu ze swoim mężem, Bernardem Szycem , w akcie urodzenia jej drugiego syna, Michała, jako ojciec został wpisany mąż aktorki, a dziecko automatycznie dostało jego nazwisko.

Jeśli Tamara chce, aby syn został urzędowo uznany dzieckiem Kasprzykowskiego, musi złożyć pozew o domniemanie jego ojcostwa – pisze tabloid. Obaj panowie zaś powinni wytłumaczyć się przed sądem, który z nich jest biologicznym ojcem chłopczyka. Mają na to 6 miesięcy.

Bernard Szyc kiedy dowiedział sie o romansie swojej żony z Kasprzykowskim powiedział, że postara się jej utrudnić życie i dotrzymuje słowa.

Schody zaczynają się, gdy dziecko z innego związku rodzi się w trakcie trwania małżeństwa albo przed upływem 300 dni od jego ustania lub unieważnienia – tłumaczy dyrektor Urzędu Stanu Cywilnego. Nawet jeśli jego ojcem nie jest aktualny mąż kobiety, nosi ono jego nazwisko. Chyba, że wcześniej małżonkowie umówili się, że dzieci noszą nazwisko matki.

W maju odbyła się już czwarta sprawa rozwodowa Arciuch i Szyca, która nie rozwiązała tego małżeństwa.  Oboje oskarżają się o rozpad tego związku  i żadne z nich nie chce zakończyć sprawy bez orzekania o winie.  Jedynie co udało się ustalić to opieka nad Krzysiem, synem  Szyca i Arciuch. Ma on pozostać pod opieką matki. Z ojcem ma spędzać weekendy i święta.

Kasprzykowski źle znosi całą tę sytuację  i z nerwów zaczął tyć.

Denerwuje się, że nie może nic zrobić, drażni go zainteresowanie mediów, nie umie sobie poradzić z
własnymi emocjami –
mówi znajomy aktora w rozmowie z Twoim Imperium. I zawsze, kiedy ma jakiś problem, zaczyna się objadać. Teraz do puli jego zmartwień doszły problemy z uznaniem ojcostwa Michałka.

Ciekawe kiedy Bartek zaczął romansować z Tamarą, czy to na pewno jest jego syn a nie Szyca.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.