,  

Syn jest dla niej najważniejszy?

 Trudno w to uwierzyć, kiedy się zostawia dziecko w 2 miesiące po porodzie i wraca do pracy. Przeczytajcie wywiad z Kasią Cichopek jaki przeprowadził Fakt.


Kasia Cichopek przed urodzeniem dziecka szybciej zrezygnowała z pracy, poszła na zwolnienie lekarskie. Wtedy chciała odpocząć przygotować się na przyjście dziecka. Jednak gdy się urodziła, mama pędem wróciła do pracy, dlaczego? Wydawało by się , że to kariera jest tu najważniejsza.

Fakt przeprowadził wywiad z Kasią, zobaczmy co miała do powiedzenia tabloidowi.

Fakt:Czym jest dla ciebie macierzyństwo?

Kasia Cichopek.– Tak naprawdę jestem ciągle bardzo początkującą mamą. To dopiero cztery miesiące, ciężko więc mówić tu o pełnym macierzyństwie. Jeśli spotkamy się za dwadzieścia lat to wtedy o tym pogadamy.

Jak udaje ci się łączyć obowiązki zawodowe z prywatnymi?

Pracę z życiem prywatnym i dzieckiem chyba godzę dobrze. Teraz wszystko dostosowuję pod mojego synka, bo jego dobro jest dla mnie najważniejsze. Jeżeli z nim jest wszystko w porządku to dopiero wtedy mogę wyjść z domu i spokojnie pracować na planie serialu czy programu

A Marcin pomaga?

 – Oczywiście mam dużą pomoc ze strony mojego męża i całej rodziny, także jakoś dajemy sobie radę.

Wróciłaś już na plan „M jak miłość”?

 – Tak wróciłam do serialu „M jak miłość”. Jestem tam od połowy września. Ale jak na razie wracam bardzo powoli. Poprosiłam scenarzystów, żeby jeszcze tak delikatnie pisali mi scenariusz. Teraz muszę wszystko dostosować do moich nowych obowiązków w domu, które są dla mnie absolutnym priorytetem.

Czy pojawiły się jakieś nowe propozycje?

 – Niczego jeszcze nie mogę potwierdzić, ale jak tylko będę miała konkretną informację, na pewno się nią podzielę.

 Czy myślisz o karierze akademickiej?

Raczej nie. Nie wykluczam jednak podjęcia studiów podyplomowych. Połączenie tej wiedzy z umiejętnościami jakie zdobyłam pracując w mediach można by dobrze wykorzystać. Może też kiedyś pomyślę o prowadzeniu szkoleń.


Masz świetną figurę, czy stosujesz jakąś dietę?

Hmm, moja figura… przyznam szczerze, że nie spędza mi ona snu z powiek. Stosuję dietę każdej matki karmiącej to po pierwsze, a po drugie ćwiczę. Zawsze byłam osobą bardzo aktywną, więc udało mi się utrzymać dobrą kondycję, a ćwiczenia ułatwiły szybki powrót do formy.

I to na tyle, czy to wystarczająca wiedza o aktorce? Trochę mało.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.