Syn Boruca ma problem z nazwiskiem!

ImageArtur Boruc lubi dostarczać mediom sensacji. Wpierw narodziny syna, zaraz po tym kochanka, teraz rozwód i jeszcze coś.


W magazynie News of the world, dowiadujemy się, że  najnowszym problemem w życiu Boruca jest fakt, że jego żona Kasia, nie zgadza się na nadanie ich synkowi, Aleksowi,  nazwiska ojca. Bardzo nie typowa sprawa, ale jak postąpić gdy mąż porzuca żonę w połogu dla jakiejś podejrzanej laski?

Ich trudne relacje skomplikowały się jeszcze bardziej – mówi tabloidowi znajomy bramkarza Celtiku Glasgow. Kasia chce, aby mały nosił jej nazwisko. Artur jest tradycjonalistą i chce nadać synowi swoje. Sytuacja jest trudna.

To naprawdę poważny problem, bo przecież i tak trudno im się rozmawia. Teraz doszedł kolejny spór, który ciężko rozwiązać – dodaje informator. Jednak musi być jakieś wyjście z tej sytuacji. Oboje bardzo kochają Aleksa i chcą dla niego jak najlepiej.

Na pewno aż tak Boruc kocha syna? Ile czasu zn im spędził by pokochać dziecko tak jak matka? Czy w ogóle zna dobrze swojego syna?

foto/The Sun

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.