Sylwester z rodziną ?!?

ImageWiśniewski odrzucił 100 tys. zł za koncert w sylwestra.


Na łamach Faktu ogłosił, że woli z rodziną spędzie ten wyjątkowy czas i zrezygnował z zarobienia ogromnych pieniędzy. Choć bardzo nas to zdziwiło, pamiętając jak pisaliśmy o jego długach.

Sylwester to nie jest czas na zarabianie – stwierdził. To dla mnie czas, gdy chcę się bawić i odpoczywać z rodziną. Mam gdzieś to, że tego dnia mogę dużo zarobić.

Sylwestra faktycznie spędzi z rodziną ale nie tylko. Przyjdą również obcy ludzie do jego domu, a po co? Pomyślicie może to goście zaproszeni, a i owszem. Ale to takie ogłoszenie znaleźliśmy na jednej ze stron, gdzie bywa Wiśniewski.

Sylwestrowy turniej pokerowy połączony z karaoke i znakomitą zabawą. Turniej z gwarantowaną pulą nagród 2009 EUR rozpocznie się 31.12.2008 o godzinie 18:00 w Magdalence u Michała w domu – to treść ogłoszenia, które w wigilię znalazło się na stronie Poker Texas.
Będzie to turniej 5 EUR rebuy z 1 miejscem na sylwestrową imprezę gwarantowanym. Do sylwestrowego turnieju można się również wkupić bezpośrednio przez soft Unibet. Wpisowe na imprezę to 220 EUR. Organizatorzy gwarantują świetną zabawę.

Może i dzieci zaprosi do stołu do pokera, może zapala razem cygara ups, miało być sylwestrowe fajerwerki. Brak słów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.