, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  

Sylwester przy telewizorze

Kapif.pl

Sylwester można spędzać na masę sposobów – poczynając od wielkiego balu kończąc na maratonie filmowym, czy siedzeniem przed telewizorem w gronie najbliższych.

TVP 2 będzie transmitować koncert, który odbędzie się we Wrocławiu. Na Wrocławskim rynku wystąpią takie gwiazdy jak: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Beata i Bajm, Marina, Mrozu, Andrzej Piaseczny, Fell, Afromental i wielu innych. Wystąpi także Maciej Miecznikowski, który przed kilkumilionową publicznością wykona covery takich gwiazd jak Madonna czy Lady Gaga.

Gospodarzami tegorocznej zabawy będą: Agnieszka Szulim, Maciej Kurzajewski, Anna Popek, Maciej Miecznikowski i Roman Czerajek.

Prowadzący przyznają, że najbardziej boją się zimna.

Obawiam zimna, ale myślę, że jesteśmy do tego dobrze przygotowani. Mariusz Przybylski, który projektował dla nas kostiumy na ten wieczór, doskonale sobie zdaje sprawę, że tę imprezę przyjdzie nam prowadzić w ekstremalnych warunkach. Dlatego moją suknię zaprojektował tak, aby pod spodem zmieściła się jeszcze bielizna termiczna. Na pewno będę też miała na sobie jakieś futerko. Największym problemem są buty, bo oczywiście szpilki w tych warunkach się nie sprawdzają. Producent zrobi wszystko, żeby było nam w miarę ciepło – mamy mieć namiot podgrzewany, w którym będziemy mogli się schronić. – Powiedziała Agnieszka Szulim w rozmowie z Faktem.

Polsat będzie transmitował koncert z Warszawy. Organizatorzy zabawy zapewniają, że na estradzie będzie wyjątkowo gorąco. Ciepło to zapewnią nam emocje.

Na scenie zobaczymy legendarny zespół Roxette, których „Sylwester w Polsacie” będzie pierwszym koncertem w Polsce. Możemy być pewni, że znana wszystkim Doda wykona niesamowite muzyczne show, ponieważ po raz pierwszy spędzi Sylwestra w Polsacie.

Oto jakie gwiazdy będziemy mogli zobaczyć podczas „Sylwestrowej mocy przebojów”. Zobaczymy m. in.: Dodę, Kasię Kowalską, Zespół Irę, Urszulę, Szymona Wydrę, Roxette, oraz innych.

Zobacz też:Miko: Wolę Mazury od Los Angeles

źródło: Fakt.pl

Kapif.pl

Kapif.pl

Kapif.pl

Kapif.pl

Kapif.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.