,  

Swoją karierę zaczynali od 5-10-15 (video)

 Zastanawialiście się jak właściwie gwiazdy, które oglądamy na co dzień zaczynały przygodę z telewizją? Okazuje się, że spora grupa z nich zaczynała jako dzieci, nastolatkowie w programach dla dzieci.


Takimi osobami są np : Karolina Poznakowska, Sandra Walter, Marcin Tyszka, Piotr Kraśko, Małgorzata Halber, Paweł Koprowski, Katarzyna Szulc, Marcin Chochlew, Justyna Pochanke, Joanna Jabłczyńska, Krzysztof Ibisz, Marcin Kołodyński i Maria Niklińska.
To właśnie oni zaczynali w dobrze znanym programie dla dzieci i młodzieży 5-10-15.

Do dziś możemy wielu z nich oglądać na ekranach naszych telewizorów.

Marcin Tyszka to znany fotograf, Małgorzata Halber to prezenterka muzycznego kanału VH1 (córka polityka SLD Adama Halbera), Maria Niklińska to aktorka (córka Jolanty Fajkowskiej – byłej prezenterki TVP2), Marcin Chochlew to gwiazda "Na Wspólnej", a Karolina Poznakowska to zdolna piosenkarka (córka Ryszarda Poznakowskiego z Trubadurów").- donsi Fakt.

W telewizji nie zobaczymy już Marcina Kołodyńskiego. Młody prezenter zginął tragicznie w 2001 roku, wpadając podczas jazdy na snowboardzie na ratrak – kończy smutną informacją wyliczanie tabloid
.

Pozostałych chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, każdy wie gdzie można obejrzeć Justynę Pochanko, Joannę Jabłczyńską, Krzysztofa Ibisza i Piotra Kraśko.

Zobacz też: Zającówna została prezesem
źródło: Fakt.pl

{youtube}XwE7gEmP0T0{/youtube}


Mazur

Mazur

youtube

Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.