Świąteczna karuzela atrakcji w Złotych Tarasach!

Na patio przed Złotymi Tarasami stanęła świąteczna karuzela, która na wspólną przejażdżkę zabiera każdego, kto chce wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ta charytatywna zabawa będzie się kręcić do wielkiego finału WOŚP, czyli 13 stycznia. Ale to nie koniec atrakcji na Złotej. W tygodniu przedświątecznym w Złotych Tarasach będzie można zrobić sobie wyjątkową sesję zdjęciową …w wielkiej przeźroczystej kuli śnieżnej. Doskonała zabawa gwarantowana!

Wykręć grosz na WOŚP

Wenecka karuzela świąteczna przed Złotymi Tarasami to pomysł, który łączy w sobie zabawę i potrzebę niesienia pomocy. Mikołajki i czas przygotowań do świąt to okres, kiedy każdy z nas powinien pomyśleć o wsparciu tych najbardziej potrzebujących. Wszystkie zebrane datki od osób, które będą chciały świątecznie się „zakręcić”, wesprą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Partnerem tej inicjatywy jest operator komórkowy Play.

Świąteczna fota w kuli śnieżnej

Złote Tarasy proponują swoim klientom także udział w niezwykłej sesji zdjęciowej w… kuli śnieżnej. Zimowa scenografia, sztuczny śnieg, a w środku – niczym w świątecznej pozytywce -TY! To dobra okazja, aby zrobić sobie i przyjaciołom niespotykaną fotę dokumentującą grudzień Anno Domini 2012! Ten świąteczny plener zdjęciowy został zainscenizowany na scenie Złotych Tarasów, na poziomie pierwszym.

Dłużej na święta!

W okresie przedświątecznym, wzorem lat ubiegłych, Złote Tarasy będą otwarte dłużej. Od 17.12 do 23.12 grudnia upominki dla bliskich będziemy mogli  nabyć w godzinach 9:00-23:00.

Rusza też specjalna promocja świąteczna. Robiąc zakupy na terenie Złotych Tarasów za min. 250 zł. i okazując paragony w Punkcie Informacyjnym otrzymujemy kupon na jednorazowe zapakowanie prezentu w salonie AlmiDecor lub też kupon rabatowy o wartości 50 zł na zakupy w sklepie   L’Occitane.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.