Świat się rozkręca

Fotoszok.pl
TVP1 rozszerza zespół popularnego programu publicystycznego pt. „Świat się kręci”. Do Agaty Młynarskiej dołączy drugi prowadzący.

 

Jedynka  TVP rozwija pasmo informacyjno-rozrywkowe w godzinach 18.30 – 19.15. Do zespołu „Świat się kręci”, obok doskonale znanej widzom i kojarzonej z programem Agaty Młynarskiej, dołączy na stałe Maciej Kurzajewski – popularny prezenter telewizyjny. Dziennikarze poprowadzą program na zmianę.

Kolejne wyzwanie na mojej zawodowej drodze, na które czekam z ogromną radością. Świetna, bardzo pojemna formuła programu jest niczym maratoński dystans w sprinterskim tempie w wydaniu telewizyjnym. Do tego możliwość współpracy z prawdziwymi zawodowcami tworzącymi znakomicie funkcjonującą redakcję programu „Świat się kręci” – mówi Maciej Kurzajewski. – Dla mnie to wielkie wyróżnienie i doping do wytężonej pracy. Niech się kręci! – dodaje dziennikarz.

„Świat się kręci” wraca na antenę tuż po wakacjach – 1. września – ale zespół już w sierpniu rozpocznie intensywne prace redakcyjne, które zaowocują nowymi, interesującymi odcinkami.

Cieszę się ogromnie, że od września mój świat znów zacznie się kręcić. Z wielką radością witam w naszym zespole mojego serdecznego kolegę i zawodowca Macieja Kurzajewskiego. Mam nadzieje, że kolejny sezon przyniesie wspólną satysfakcję z pracy i jeszcze większą liczbę widzów przed ekranami w telewizyjnej Jedynce. Zapraszam i do zobaczenia.  – mówi Agata Młynarska.

Co nowego w programie? Tego będzie się można dowiedzieć już niebawem, po zakończeniu przerwy wakacyjnej.

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.