Świat się Kręci wokół ważnych spraw

Fotoszok.pl
W nadchodzącym tygodniu popularny program Świat się Kręci, prowadzony na antenie TVP1 przez Agatę Młynarską, będzie sceną interesujących rozmów na tematy skupiające uwagę opinii publicznej, takie jak służba zdrowia, czy rocznica katastrofy smoleńskiej.

We wtorek, 8 kwietnia, goście Agaty Młynarskiej zajmą się problemem pielęgniarek w kontekście reformy min. Arłukowicza. W dyskusji wezmą udział: Dorota Gardias, pielęgniarka, wiceprzewodnicząca Forum Związków Zawodowych, członkini Europejskiego Komitetu Ekonomiczno -Społecznego w Brukseli, Sławomir Neumann, wiceminister zdrowia oraz dr Grażyna Rogala – Pawelczyk, prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych. Wśród Polaków, którzy odnieśli sukces nie tylko w Polsce, znajdzie się Andrzej Matracki, mistrz świata we  fryzjerstwie, oraz Monika Gajewska, projektantka biżuterii.

Czwartek, 10 kwietnia, to czwarta już rocznica tragicznej katastrofy prezydenckiego TU154 pod Smoleńskiem. Ten nadal bolesny temat przybliżą Joanna Lichocka, dziennikarka telewizyjna i publicystka prasowa, autorka filmów dokumentalnych, oraz Andrzej Stankiewicz, dziennikarz i publicysta dziennika „Rzeczpospolita”. O sowich muzycznych inspiracjach opowie Jan Kanty Pawluśkiewicz, kompozytor piosenek i muzyki teatralnej oraz filmowej. W dyskusji towarzyszyć mu będzie skrzypaczka Patrycja Piekutowska.

Piątkowi widzowie z pewnością ucieszą się na wieść o obecności Kayah, która będzie gościem bloku „Opole się kręci”. Intrygująca osobowość piosenkarki i emanująca z niej pozytywna energia to gwarancja niezwykle miłych chwil spędzonych z nią w programie. Andrzej Poniedzielski, autor tekstów i scenariuszy, humorysta, skomentuje natomiast polską rzeczywistość.

 

Świat się Kręci to popularny i lubiany program prezentujący aktualne wiadomości, opinie i dawkę rozrywki. Emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVP1 o godzinie 18:30.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.