Świat się Kręci wokół najważniejszych spraw

Fotoszok.pl
Kręci podejmuje tematy obecnie najważniejsze, zajmujące media i ludzi na całym świecie. Goście Agaty Młynarskiej rozmawiają o Rosji, Ukrainie, Krymie i zaginionym samolocie.

 

Goście czwartkowego odcinka przybliżą widzom coraz bardziej zagadkową i interesującą sprawę zaginionego Boeinga Malezyjskich Linii Lotniczych. Jest tu mnóstwo pytań pozostających bez odpowiedzi: gdzie jest samolot? Co go spotkało? Jaki jest los pasażerów i załogi? Jaka była ich rola w zdarzeniu? Im więcej pojawia się pytań, tym trudniej uzyskać satysfakcjonującą na nie odpowiedź.

Muzyczne inspiracje to temat, bez którego trudno wyobrazić sobie program Świat się Kręci. W czwartek o swoich inspiracjach opowiedzą Alicja Węgorzewska – polska śpiewaczka operowa oraz Katarzyna Groniec – wokalistka i aktorka.

O muzyce będzie także mowa w piątkowym odcinku, w cyklu „Opole się kręci”, w którym zagoszczą Maria Szabłowska, dziennikarka muzyczna, doskonale znana telewidzom z „Wideoteki dorosłego człowieka” oraz Jerzy Połomski, polski wokalista, którego przeboje śpiewała cała Polska.

W następny poniedziałek 24 marca, program Świat się Kręci gościć będzie prezydentową Jolantę Kwaśniewską, która mówić będzie o tym, dlaczego i w jaki sposób pomaga szpitalowi onkologicznemu w Gdańsku. „Miłość na Krymie” to sztuka Sławomira Mrożka, którą wystawi teatr telewizji TVP1. O spektaklu i jego przesłaniu opowie Małgorzata Kożuchowska, aktorka grająca jedną z ról w sztuce.

Wtorkowy gość Adam Małysz, kierowca rajdowy, podyskutuje na temat bezpieczeństwa na trasach rajdów samochodowych.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.