, ,  

Sweet Rebels odpadną z X-Factor!

TVN

Czyli bukmacherzy znowu obstawiają

Już w najbliższą niedzielę rozpocznie się, po raz pierwszy emitowana na żywo, finałowa faza popularnego programu rozrywkowego X-Factor. Jurorzy wyłonili 9 uczestników, którzy wystąpią podczas koncertu na żywo i zostaną ocenieni przez telewidzów w głosowaniu SMS. Eksperci polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) prognozują, że z programu odpadnie zespół Sweet Rebels.

Formuła telewizyjnego show zakłada eliminację jednego uczestnika co tydzień, po każdym niedzielnym występie. Eksperci STS postanowili ocenić, kto z finałowej dziewiątki ma najmniejsze szanse na pozostanie w programie po pierwszym odcinku na żywo. Z ich obliczeń wynika, że najbardziej prawdopodobne jest odpadnięcie zespołu Sweet Rebels. W drugiej kolejności zagrożona eliminacją jest najstarsza z finalistów – Małgorzata Szczepańska.

Po przeanalizowaniu występów wszystkich uczestników prognozujemy, że główną faworytką programu jest Ada Szulc. Z naszych obliczeń wynika również, że jako pierwszy, z X-Factor pożegna się zespół Sweet Rebels – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. Wszystko jednak zależy od osobistych sympatii widzów i poziomu zaprezentowanego podczas niedzielnego występu – kończy.

Niezagrożeni odpadnięciem z X-Factor według bukmacherów są Michał Szpak oraz William Malcolm, którzy obok Ady Szulc są w trójce głównych faworytów do zwycięstwa w całym programie.

Za postawione 100 zł na odpadnięcie któregoś z uczestników można odpowiednio otrzymać:

Sweet Rebels – 175.86 zł

Małgorzata Szczepańska – 219.82 zł

Avocado – 307.75 zł

Mats Meguenni – 527.58 zł

Zespół Dziewczyny – 615.51 zł

Gienek Loska – 615.51 zł

William Malcolm – 879.30 zł

Michał Szpak – 1055.16 zł

Ada Szulc – 1318.95 zł

 

Więcej szczegółów oraz pełna oferta kursowa na stronie www.sts.pl.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.