, , , , , , , ,  

Super Jazda gwiazd i dziennikarzy

W ostatni majowy weekend, w podwarszawskim Nadarzynie polskie gwiazdy i dziennikarze zmierzyli się w westernowych konkurencjach podczas zawodów Super Jazda. W programie nietypowych potyczek nie zabrakło powożenia konnego i wyścigów traktorkami ogrodowymi po torze przeszkód. Zwycięski laur wywalczyła już po raz kolejny ekipa dziennikarzy Panoramy.

 

Niedzielne popołudnie w Nadarzynie upłynęło pod znakiem konkursowej rywalizacji. Dziennikarze i aktorzy stanęli w szranki, aby zmierzyć się w oryginalnych konkurencjach. Każda drużyna, która wzięła udział w konkursie składała się z dwóch osób – powożącego i luzaka, którzy musieli również poradzić sobie jako kierowca i pilot.

W pierwszej konkurencji liczyła się sprawność uczestników w powożeniu zaprzęgiem konnym. Zadanie nie należało do najłatwiejszych: uczestnicy musieli posługiwać się lassem, przewieźć do mety szklankę pełną napoju tak, aby rozlać go jak najmniej, sprawdzić się jako rewolwerowiec i rzucić do celu kowbojskim kapeluszem. W kolejnej konkurencji uczestnicy Super Jazdy wcielali się w rolę kierowcy samochodu terenowego na torze pełnym stromych podjazdów i ostrych zakrętów. Westernowe potyczki zakończyły się przejazdem traktorkiem ogrodowym Stiga po trasie z przeszkodami – zwyciężała ekipa, która pokonała ją w najkrótszym czasie.

W klasyfikacji generalnej najlepiej wypadła ekipa dziennikarzy Panoramy z TVP2, w składzie: Radosław Masłowski i Marta Kielczyk. Kolejne miejsca zajęli aktorzy Magda Kizinkiewicz i Jacek Kawalec, Karolina Jakobsche TVP Warszawa i Ziemowit Pędziwiatr TVP Info. Nagrodzeni odebrali okazjonalne nagrody-upominki. Ekipa Panoramy

stanęła na najwyższym podium, broniąc tym sposobem zeszłorocznego tytułu zwycięzcy. W konkursie Super Jazda wzięli udział popularni polscy aktorzy i dziennikarze. Razem bawili się m. in.: Jarosław Kret, Tomasz Stockinger, Ewa Bieniek, Justyna Sieniawska.

W tym roku gwiazdy i dziennikarze wzięli udział w konkursie Super Jazda już po raz dziewiąty. Impreza, wcześniej znana jako mistrzostwa aktorów i dziennikarzy w powożeniu, organizowana jest przez HG Film.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 3.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Super Jazda gwiazd i dziennikarzy , 3.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.