Super Express zapłaci Steczkowskiej za zdjęcia!

ImageJak donosi Rzeczpospolita, Super Express będzie musiał zapłacić Justynie Steczkowskiej 80 tys. zł za opublikowanie jej nagich zdjęć z letniego wypoczynku w Turcji.


Tabloid opublikował zdjęcia Steczkowskiej bez jej zgody. Poza tym SE musi przeprosić piosenkarkę za naruszenie jej dóbr osobistych.  Wyrok nie jest prawomocny i być może, obie strony będą apelować, bo Steczkowska domagała się kwoty aż 400 tys. złotych.

Latem 2008 w Super Expressie ukazały się zdjęcia nagiej Justyny Steczkowskiej, która spędzała wakacje na Tureckiej Riwierze. Mimo, że zdjęcia były robione z dużej odległości i nie były wyraźne, to wywołały spore zamieszanie. 
Sędzia uznała, że 80 tys. kary "to dość znaczna kwota", która musi być na tyle wysoka, żeby redakcjom nie opłacało się takie naruszanie dóbr osobistych.

To nie pierwszy proces jaki wygrała gwiazda. W ubiegłym roku Fakt musiał wypłacić Annie Musze 75 tys za publikację zdjęć topless a w marcu 2009 SE przegrał proces jak wytoczyła mu Małgorzata Kożuchowska za publikację jej zdjęć topless na plaży w Grecji.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.