,  

Stuhr pił z Willisem

 Każda gwiazda chciała mieć zdjęcie z megagwiazdą hollywoodzką i jeszcze pogadać. Stuhr miał chyba najlepiej.


Maciek Stuhr z Brucem Willisem nie dość, że napił się wódki polskiej to jeszcze otrzymał życzenia od Bruca urodzinowe, bo właśnie tego dnia nasz aktor obchodził swoje święto.

Pogadaliśmy, puknęliśmy się kieliszkami. Bruce Willis był bardzo wyluzowany
– opowiada nasz aktor.

Maciej prowadził bankiet, który był zakończeniem pobytu Willisa w Polsce.
I tylko jemu się udało na luzie pogadać z megagwiazdą.

– Nie miałem tremy. O tyle tylko było trudniej, że wywiad z Brucem był na scenie po angielsku, więc musiałem się lepiej przygotować niż zwykle
– mówi Faktowi. Bruce wiedział, że mam urodziny i złożył mi życzenia. Było naprawdę przyjemnie i fajnie. Chwilę pogadaliśmy, puknęliśmy się kieliszkami, posiedzieliśmy sobie razem w przerwach między prezentacjami scenicznymi – opowiada. – Tak więc był to miły wieczór, a że jeszcze urodzinowy, to było tym bardziej miło. Mogę teraz powiedzieć, że świętowałem urodziny z Brucem – śmieje się Maciek.

Wielkie zamieszanie z tym Willisem, jest wielką gwiazdą w Stanach i na świecie, ale traktowany był jak jaki Bóg. Dobrze, że chociaż nie zadzierał nosa.

– Bruce zupełnie nie zachowywał się jak gwiazda, był bardzo cool jakby to powiedzieli Amerykanie – wspomina Stuhr i dodaje – Naprawdę był bardzo wyluzowany i mimo zamieszania jakie robi jego osoba zawsze gdziekolwiek się pojawia, to nie dawał po sobie poznać, że jest gwiazdorem. To jest cecha charakterystyczna dla ludzi z klasą .

Dobrze, że już pojechał do domu, jeszcze by się rozpił w naszym kraju. Tak z każdym wypić kielicha…

Czytaj też: Aktorka "Dziewic" pokazała rodzinę. Foto

źródło: Fakt.pl


Paweł Ciecierski

Paweł Ciecierski

Paweł Ciecierski

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.