,  

Strach się bać, czyli Polska Top Lista i odcinek „Czupakabra” (video)

W spokojnym dotąd Kornelinie (woj. mazowieckie) zaatakowała krwiożercza bestia.

Jak wieść gminna niesie wdarła się do gospodarstwa Antoniaków i brutalnie zaatakowała ze skutkiem śmiertelnym osiem, Bogu ducha winnych kóz. Cóż, lub któż kryje się za tą tajemniczą zbrodnią? Ślady łap znalezione przy rozszarpanej kozie, jak i rany martwego zwierzęcia – w tym ślady ostrych pazurów wskazują, że tajemniczy stwór to legendarna czupakabra. Na okolicę padł blady, jak pewna część ciała strach…

W najbliższej Polskiej Top Liście prowadzący i głównodowodzący Jacek Januszko wraz z swym niezastąpionym druhem Bożydarem podejmą wyzwanie unicestwienia bestii. By żadne zwierzę więcej nie cierpiało i w imię szacunku dla kóz.

W najbliższą niedzielę o 17.00 zapraszamy wszystkich odważnych na wydanie Polskiej Top Listy pt. „Czupakabra”. Dowiedzie się: czy Jackowi i Bożydarowi uda się unicestwić bestię z Mazowsza? Czy może bestii z Mazowsza uda się unicestwić Jacka i Bożydara? Ten oryginalny duet po raz kolejny także zaserwuje nam najnowsze zestawienie popularnych, polskich utworów. Strach się bać.

Premiera Polskiej Top Listy w każdą niedzielę o 17.00 na kanale 4fun.tv

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.