Stockinger nie stawił się na przesłuchanie!

ImageWczoraj Tomasz Stockinger miał być przesłuchany w sprawie jazdy samochodem po pijaku i ucieczki z miejsca wypadku, jaki spowodował. Aktor nie stawił się na komendzie policji!


"Zbliżała się godzina dziesiąta. Policjanci z podwarszawskiego Piaseczna czekali na Stockingera, by z ramienia prokuratora wysłuchać jego zeznań i przedstawić mu zarzuty. Nagle zadzwonił telefon. Okazało się, że ze spotkania z aktorem nie będzie. Adwokat reprezentujący popularnego doktora Lubicza oznajmił, że jego klient tego dnia nie stawi się na komendzie, bo ma ważne sprawy zawodowe".
– donosi Fakt.

Czasem bywa , że policja świadka musi doprowadzić siłą na przesłuchanie. W tym przypadku nawet nie świadka a podejrzanego, wszak Stockinger spowodował wypadek samochodowy i jeszcze zbiegł z miejsca z darzenia i jeszcze pod wpływem alkoholu. W jednym dniu mówi jak mu bardzo przykro i przeprasza za to co zrobił a gdy trzeba złożyć zeznania, uchyla się od nich.

Aktor nieobecność swoją tłumaczył zdjęciami na planie serialu Klan. Jak się Fakt dowiedział, tego dnia nie było  żadnych zdjęć w których miałby brać udział Stockinger.

Będzie wyznaczona kolejna data przesłuchania, co będzie gdy i tym razem nie stawi  się aktor?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.