, , ,  

Steve Allen odpadł dziś z programu

 Kolejny odcinek tańca z gwiazdami. Dziś zatańczyły cztery pary. Każda z nich wykonała po dwa tańce.


Jako pierwsza dziś zatańczyła Natalia Lesz z ukaszem.
Tyle się o niej pisało, że cały tydzień nie ćwiczyła bo nagrywała, a tu proszę jife zatańczyła tak , że podobało się Iwonę Pavlovic a tę jak wiemy trudno jest zadowolić. Ale podczas materiału o Lesz, dowiedzieliśmy się, że jej ulubioną piosenkarką jest nikt inny a Kate Perry, o której sporo piszemy i o jej wybrykach na scenie. Razem zdobyli 38 pkt. I po pierwszym tańcu prowadzili. Drugim tańcem był quick step . Wykonany poprawnie. I zebrali 34 pkt-ów.

Steve Allen z Anią Głogowską w american smooth jak zatańczył? No cóż, zatańczył chyba pierwszy raz poprawnie. Choć Steve przechodzi z programu do programu tylko dzięki swojemu uroczemu uśmiechowi . Pierwszy raz dostał dość wysokie oceny, 8,9,9,8 w kolejności jaką zapewne już znacie. Drugi taniec samba,  zatańczony poprawnie.

Marta muda-Trzebiatowska zatańczyła jifa. To już wyższa półka taneczna. Marta wyrobiła się niesamowicie w tańcu przy takim partnerze jakim jest jej chłopak Adam Król. Jurorzy zachwyceni. Ale nie było już czterech dziesiątek. W sumie tylko 35 pkt-ów za pierwszy taniec. Drugim tańcem quick step. Najlepszy dziś taniec wg jurorów – 40 pkt-ów.

I nasza ulubienica, Agata Kulesza ze Stefano w tańcu -fokstrot. Dziś taniec słabo im wypadł. Jury było nie zadowolone i punkty adekwatne do opinii 6,9,9,7 razem 31 . Ale na tym etapie programu słabiutko oj słabiutko. Drugim tańcem było pasodoble – wypadła o niebo lepiej niż w fokstrocie . No i 40 pkt-ów.

Najwięcej pkt-ów zdobyli dziś Marta i Adam . II miejsce Agata i Stefano.

Z programem pożegnali się dziś Steve Allen i Ania .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.