, , ,  

Sterroryzowała wszystkich wokół siebie!

ImageNie będziesz jej wielbił, wylatujesz!


Zastanawialiście się kiedyś, kto jest najważniejszą osobą w życiu Doroty Rabczewskiej? Wydawało by się , że może rodzice a może jednak Maja Sablewska, która często ją reprezentuje, załatwia za Dodę wszystkie sprawy, jej menedżerka. Jej od lat przyjaciółka. Ale to błęne myślenie. Sablewska jest jakby dodatkiem do całości, można by powiedzieć na pokaz.

Najważniejszą osobą dla Dody jest jej przyrodni brat Rafał. To właśnie on załatwia wszystkie jej sprawy. Rafał Rabczewski jest synem Wandy Rabczewskiej z pierwszego związku. W 2007 roku gdy Doda została sie z Maciejem Durczakiem, to właśnie on przejął wszystkie sprawy i prowadzi je do dziś.  To o  jego wynagrodzenie sie kłóciła kiedyś w knajpie , kiedy jeszcze była z Majdanem a o tym wspomnieliśmy. Nigdy wcześniej nie zajmował się show-biznesem . Pracował w branży farmaceutycznej.

Rafał jest systematyczny i skrupulatny – chwaliła go w wywiadach Doda. W ciągu 6 miesięcy zrobił tyle, na co inni potrzebują 10 lat. Początkowo był w szoku, że musi odbierać tyle telefonów. Jest dla mnie bardzo ważną osobą.

Doda jest osobą zaborczą, lubi mieć blisko siebie rodzinę a w tym i rodziców, którzy ją uwielbiają.  ten kto znajdzie się w otoczeniu artystki musi mieć te same poglądy co i ona, inaczej fora ze dwora. To ona musi być pękiem towarzystwa.

Zarówno Maja Sablewska, o której znajomi mówią, że nie wiadomo dokładnie, czym się zajmuje, ale na pewno dobrze na tym wychodzi, jak i Rafał, otaczają się ludźmi, którzy nie mają odwagi przeciwstawić się Dodzie
– pisze Rewia. Ma być tak, jak chce Dorota. Kto tego nie akceptuje, wylatuje z zespołu. Państwo Rabczewscy przyglądają się temu z błogim uśmiechem.

Jeśli Dorota mieszka w hotelu a  obsługa nie robi tego co ona chce, z hotelu giną różne przedmioty. W ten sposób odgrywa się za brak jej należnego respektu.

Rodzice są w nią bardzo wpatrzeni – mówią znajomi piosenkarki. Lecz jeśli wokół Dody nie znajdzie się osoba, która trzeźwo oceni sytuację, rodzinny interes zacznie szwankować.

Rodzice są według nas przestraszeni i zastraszeni. Wyobrażacie sobie ich sprzeciw wobec córki? Co by było gdyby mamusia powiedziała, Dorotko tak się nie robi, przestań! Wychowali sobie córeczkę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.