Stephen Hawking i kultowy odtworca roli Spocka z serialu „Star Trek”, goscinnie w serialu „Teoria Wielkiego Podrywu”

NAJWIĘKSZY MÓZGOWIEC ŚWIATA I KULTOWY ODTWÓRCA ROLI SPOCKA Z SERIALU „STAR TREK”, GOŚCINNIE W PIĄTYM SEZONIE „TEORII WIELKIEGO PODRYWU”

Ruszył piąty sezon serialu „Teoria wielkiego podrywu”! Najnowsze losy oryginalnych naukowców śledzić można od poniedziałku do piątku o 18:15 tylko w Comedy Central.

W najnowszej serii „Teorii wielkiego podrywu” gościnnie pojawi się jeden
z najwybitniejszych przedstawicieli współczesnego świata mózgowców – astrofizyk Stephen Hawking. W 21 odcinku spotka się on z Sheldonem, który wie, jak rozszczepić atom, ale z babkami nie idzie mu zbyt gładko. Czy profesor matematyki, kosmolog i geniusz astrofizyki będzie potrafił udzielić porady w dziedzinie relacji damsko-męskiej? Czy Sheldon ośmieli się zwierzyć geniuszowi z osobistych problemów? Odpowiedź pojawi się już 31 maja.

Pomimo swojej choroby Hawking chętnie bierze udział w projektach telewizyjnych, a producenci starają się stworzyć dogodne dla niego warunki. Dotychczas pojawił się gościnnie w filmie „Star Trek: Następne pokolenie”, dubbingował także jedną z postaci w swoim ulubionym amerykańskim serialu „Simpsonowie”. Sympatie genialnego astrofizyka zdradzają, że w parze z wielkim umysłem idzie także gigantyczne poczucie humoru i dystans do własnej osoby.

Stephen Hawking miał swój epizod w „Star Treku”, ale prawdziwą gwiazdą tego kultowego serialu był inny gość specjalny „Teorii Wielkiego Podrywu”. W 20 odcinku widzów i samego Sheldona w osłupienie wprawi legendarny odtwórca roli Spocka – Leonard Nimoy! Dr. Cooper od zawsze był wielkim fanem tego aktora – zamawiał kartonowe podobizny jego postaci i pieczołowicie przechowywał serwetkę, której Leonard Nimoy użył w The Cheescake Factory – miejscu, w którym pracuje Penny.

Serial „Teoria wielkiego podrywu” zdobył nie tylko uznanie widzów, ale także wiele nagród
i nominacji. W roku 2010 Jim Parsons (grający Sheldona Coopera) otrzymał Złotego Globa dla najlepszego aktora komediowego. W tym samym roku produkcja otrzymała aż pięć nominacji w plebiscycie Teen Choice Awards.

Od 2007 roku widzowie serialu zobaczyli wiele zabawnych perypetii niezwykłych kumpli-mózgowców: Leonarda, Sheldona, Rajesha oraz Howarda. Są tak oryginalni, niekonwencjonalni i nietuzinkowi, że ciężko im wieść normalne życie. Interesują ich głównie komiksy, gry komputerowe i… fizyka. Przez to nie potrafią nawiązać najprostszych więzi społecznych, a już w szczególności więzi z kobietami. Ich uporządkowany świat zostaje przewrócony do góry nogami, gdy do mieszkania obok wprowadza się atrakcyjna Penny.

Piąty sezon „Teorii wielkiego podrywu”, podobnie jak wcześniejsze serie, obfituje
w nietuzinkowe żarciki i zabawne sytuacje. Penny zdecyduje się wystąpić w reklamie środka na hemoroidy. Howard dostanie szansę lotu w kosmos w rosyjskiej rakiecie. Natomiast życie Sheldona zostanie wywrócone do góry nogami z powodu choroby jego fryzjera. Czy plany ślubne będą zagrożone z powodu wylotu

Howarda w kosmos? Jak rozwinie się wątek randek Leonarda i Penny?

Wszelkie równania, widniejące na tablicach, które pojawiają się w serialu, są prawdziwe. Czy tak jest również z ukazanymi w sitcomie metodami na polepszenie relacji z ludźmi?
Pora to sprawdzić w kolejnych odcinkach!

 

 

„Teoria wielkiego podrywu” od poniedziałku do piątku o 18:10 tylko w Comedy Central!

Premiera 20. odcinka „Teorii Wielkiego Podrywu” – 30 maja o godz. 18:15

Premiera 21. odcinka „Teorii Wielkiego Podrywu” – 31 maja o godz. 18:15

 

A już w sobotę, 2 czerwca o godz. 15:10 stacja zaprasza na megamaraton piątego sezonu.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.