,  

Steczkowską zostawił menadżer!

 Krzysztof Wasita stracił w Smoleńsku żonę, która była bliska koleżanką Steczkowskiej. Sam Wasita był menadżerem piosenkarki.


Krzysztof Wasita po starcie żony, postanowił zakończyć współpracę z Justyną Steczkowską. Katarzyna Doraczyńska pracowała w biurze prasowym prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Każdy, kto prowadzi impresariat artystki tak wielkiego formatu zdaje sobie sprawę ile wymaga energii organizacja tego wszystkiego i na czym polega ta praca. Justyna musi mieć fachową opiekę impresaryjną, a ja nie jestem w tym czasie Jej tego zapewnić. Ogromną energię muszę poświęcić córce Hani i temu pustemu domowi… To były naprawdę fajne lata współpracy. Justyna jest tytanem pracy, dzielną i charyzmatyczną kobietą…. Kocham WAS WSZYSTKICH.

Justyna również na swojej stronie zostawiła oświadczenie o rozwiązaniu współpracy.

Nawet nie potrafię wyrazić tego, jak mi smutno. Krzychu to jeden z tych facetów, których spotyka się raz na 100 lat!!! Wiem, że najważniejsza jest dla niego Hania, i doskonale to rozumiem. Są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze, ale żałuję, że tak się to wszystko potoczyło. Wierzę, że to wszystko się ułoży i życie jeszcze nie raz nas zachwyci 🙂 ałuję, że straciłam takiego managera, ale jestem spokojna, bo wciąż mam w nim przyjaciela.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.