, ,  

Steczkowska vs Doda cz.4

 To, co się dzieje za kulisami show Gwiazdy tańczą na lodzie jest zaskoczeniem chyba dla wszystkich. Pyskówki Dody i Justyny Steczkowskiej na antenie były niczym do scen za kulisami.


Podczas ostatniego programu na żywo Doda wręczyła Justynie dwa prezenty: różową koszulkę i tekturową podobiznę samej siebie.
Jusia, mam dla ciebie prezent, bo chyba masz jakiś problem i żalisz się w gazetach – powiedziała Doda, wręczając prezenty.
Była to jej reakcja na wywiad, którego Steczkowska udzieliła Gali.

 – Opinia Dody nic dla mnie nie znaczy. Ona w swoim życiu powiedziała już tyle głupot, że kolejna nic nie zmieni – tłumaczyła Steczkowska prasie.

Kiedy prowadząca program dostała podarki, zachowała zimną krew, a nawet się uśmiechała. Ale gdy zgasły kamery, Justyna wpadła w szał!
Z całej siły machnęła koszulką i rzuciła ją w stronę Bogu ducha winnej publiczności. Potem przyszła kolej na tekturową podobiznę Dody. Z impetem walnęła nią o lód i wykopała poza taflę.
Takie zachowanie rozbawiło Dodę, która znaczącym gestem wokół skroni pokazała, co o tym myśli.
A wszystko niby zaczęło się od jednego na pozór niewinnego zdania, które padło z ust Justyny na początku tej edycji Gwiazdy tańczą na lodzie.

Doda, a teraz oceń swoją największą rywalkę Gosię Andrzejewicz – rzuciła w stronę piosenkarki jurorki.
Naprawdę? Myślałam, że ona jest twoją największą rywalką – ripostowała Doda.
Obie macie blond włosy i śpiewacie podobne piosenki – odparowała Justyna.

No i się zaczęło. Nie było programu, aby obie panie nie robiły sobie małych przykrości. Padały określenia głupiutka daltonistka (o Steczkowskiej) i różowa od środka (o Dodzie). Nawet licytowano, która z pań ma bardziej koszmarny kształt nosa…
Najbardziej ta wojna daje się we znaki Justynie, która omal nie wycofała się z programu. Tak jest zestresowana. (choć różnie o tym stresie się mówi) Super Express dowiedział się, że Justyna ponoć sama nie ma żadnych pretensji do Dody, a większość gazet przekręca jej słowa. Fani Doroty natomiast mówią jasno:  Z Dodą się nie zadziera!.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.