,  

Steczkowska kłamie w sieci?!

ImageJustyna na swojej stronie opisuje jak to Super Express chce ją zniszczyć i przegrał z piosenkarką proces. Super Express nie jest dłużny i pisze wyjaśnienie.


Pisaliśmy już , że Justyna wydała oświadczenie w sprawie Super Expressu i owe oświadczenie Wam przedstawiliśmy. Jednak SE nie jest dłużny i na słowa Jusi

"…Muszą przeprosić mnie publicznie i wpłacić pieniądze (które wygrałam) na konto fundacji Ani Dymnej" –

Super Express odpowiada :

Można by pomyśleć, jak ta Justyna jest szlachetna. Bo przecież podopieczni wielkiej aktorki z pewnością takiego finansowego wsparcia potrzebują. Problem jednak w tym, że w wyroku, jaki zapadł w procesie "Super Expressu" z piosenkarką, nie ma ani słowa o tym, że pieniądze mają być przekazane fundacji "Mimo wszystko". Wyraźnie jest w nim napisane, że kwota ma zostać przekazana "na rzecz Justyny Steczkowskiej".
– donosi SE.

Jak widać, szczerość nie leży w naturze artystki, która biegała nago po plaży w Turcji, a potem poczuła się obrażona. Szkoda, że teraz Justyna mydli oczy fanom.
– czytamy dalej.

To jak to jest z tymi  pieniędzmi? Będą dla dzieci potrzebujących czy pójdą do kieszeni Jusi?

Czekamy na odpowiedź piosenkarki.

Trochę dziwne jest to, że Justynie nie opłacało się jechać do Białegostoku by zaśpiewać jedną piosenkę właśnie dla biednych dzieci a teraz oświadcza o czymś czego nie ma podobno na wyroku sądowym. Może będzie jakieś wyjaśnienie ze strony gwiazdy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.