,  

START DO NART W ALPACH Z RADIEM ZET

Radio ZET akcją „Start do nart” otwiera sezon narciarski 2011/2012. Na słuchaczy czeka dziesięć dwuosobowych zaproszeń na wyjazd do Ischgl w Austrii oraz nagrody rzeczowe. Do akcji zostali zaproszeni m.in. Agnieszka Popielewicz, Piotr Kupicha oraz Rafał Bryndal.

 

Już niebawem dwudziestu słuchaczy Radia ZET weźmie udział w pełnym atrakcji, tygodniowym wyjeździe do Ischgl – największego ośrodka narciarskiego we Wschodnich Alpach. Uczestnicy będą rywalizować ze sobą w dwóch drużynach, których kapitanami zostali Agnieszka PopielewiczPiotr Kupicha – wokalista zespołu Feel. Oprócz białego szaleństwa czeka na nich m.in. udział w wielkim otwarciu sezonu narciarskiego, który uświetni koncert zespołu Roxette. Gośćmi specjalnymi „Startu do nart” będą członkowie zespołu Blue Cafe. O dobrą zabawę podczas wyjazdu zadba satyryk – Rafał Bryndal. Jego relacje będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET.

Żeby wziąć udział w konkursie, należy przesłać swoje zdjęcie w scenerii zimowej, wypełniając formularz dostępny na www.radiozet.pl. Żeby dowiedzieć się, kto otrzyma nagrodę, wystarczy słuchać porannego „Dzień Dobry Bardzo” w Radia ZET. Zwycięzcy będą wyłaniani od poniedziałku do piątku między 7 a 18 listopada. Szczegółowy regulamin zabawy można znaleźć na www.radiozet.pl.

Oprócz nagrody głównej na słuchaczy Radia ZET czekają wielofunkcyjne urządzenia HP. Sprzęt i stroje narciarskie uczestnikom wyprawy do Ischgl zapewni firma Rossignol.

Na „Start do nart” zaprasza Radio ZET i Telewizja Polsat. Partnerami akcji zostali: Ischgl, Rossignol, HP oraz Citroen. Akcja jest promowana w magazynach „Gala”, „Flash” i „Viva!”. Relacje z wyjazdu będzie można zobaczyć w programie „Się kręci” w Telewizji Polsat. Materiały wideo, praktyczne informacje i porady, jak przygotować się do sezonu narciarskiego znajdują się TUTAJ

Organizatorem akcji jest Dział Komunikacji Produktów Grupy Eurozet.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.