,  

Staliński wyleci z TzG!

MICHAŁ PIEŚCIUK / newspix.pl

Tak obstawiają bukmacherzy!

XII edycja „Tańca z Gwiazdami” jak na razie nie obfituje w niespodzianki. W najnowszym odcinku po raz pierwszy ten stan może się zmienić. W najbliższą niedzielę swoje taneczne umiejętności zaprezentuje osiem par. Tym razem eksperci firmy Star-Typ Sport (STS) przewidują, że z programu odpadnie jedna z najlepiej radzących sobie na parkiecie gwiazd – Paweł Staliński.

Szósty odcinek Tańca z Gwiazdami był ostatnim dla Andrzeja Deskura, który występował w parze z Katarzyną Krupą. Zmniejszająca się liczba uczestników powoduje wyrównywanie się stawki, przez co ciężko jednoznacznie wskazać parę najlepszą i najgorszą. Po przeprowadzeniu obliczeń, specjaliści z firmy STS doszli do zaskakujących wniosków – w następnym odcinku odpadnie Paweł Staliński, który na parkiecie radzi sobie bardzo dobrze.

Jesteśmy wszyscy zaciekawieni wynikiem niedzielnego programu, ponieważ nasze obliczenia zaskoczyły nas samych – mówi Michał Rurański, ekspert Star-Typ Sport – Okazuje się, że Paweł Staliński jest bliższy odpadnięcia niż Andrzej Gołota, który regularnie traci poparcie widzów. Tradycyjnymi faworytkami są Patrycja Kazadi i Edyta Górniak, które według nas zmierzą się w odcinku finałowym. Wiadomo jednak, że programy tego typu to często konkursy popularności, więc wszystko może się zdarzyć. – komentuje.

Okazuje się, że Paweł Staliński, mimo świetnych ocen za swój taniec, nie może liczyć na poparcie osób, które głosują na swoich ulubieńców. Co innego tyczy się Doroty Zawadzkiej, która swoim luźnym podejściem do udziału w programie, zyskała wielką sympatię publiczności, otrzymując ostatnio 25% wszystkich głosów. Rozstrzygnięcia nastąpią już w najbliższą niedzielę.

Zgadzacie się z bukmacherami?

MICHAŁ PIEŚCIUK / newspix.pl

MICHAŁ PIEŚCIUK / newspix.pl

MICHAŁ PIEŚCIUK / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Staliński wyleci z TzG!

You must be logged in to post a comment.